Podstavce pod TV

Nejprodávanější, nejlevnější, v akci. V kategorii Podstavce pod TV najdete produkty od 949 Kč až po 3899 Kč. Mezi nejprodávanější patří Podstavec Pod Monitor Edlosa Š:63cm Černá/stříbrná a Podstavec Pod Tv Nebo Monitor Felino Mini Š: 105 Cm Sklo. Dobré recenze má Podstavec Pod Tv Nebo Monitor Parco Š: 62cm Sklo. V nestranných žebříčcích, testech, porovnání a diskusích vede Tv Nástavec Avensis New. Vyberte si kvalitní produkty z kategorie Podstavce pod TV. Pokud najdete jinde levněji, než v našem katalogu, napište nám komentář.

Tv Nástavec Glas

TV-podstavec vás přesvědčí svým moderním designem a dá se využít skutečně všestranně. Podstavec s rozměry 60 x 14 x 30 cm (š / v / h) ze šedého parolového skla má maximální nosnost 50 kg.

Tv Nástavec Universal 80cm

TV-podstavec vás přesvědčí svým moderním designem a dá se využít skutečně všestranně. Podstavec s rozměry 80 x 14 x 40 cm (š / v / h) ze šedého parsolového skla má maximální nosnost 50 kg.

Tv Nástavec Hagen

Moderní TV-podstavec ze skla vás přesvědčí svým stylovým designem. Podstavec s rozměry 90 x 11 x 25 cm (š / v / h) je vyroben z 12 mm silného, černého barveného skla s maximální nosností 30 kg....