Věšáky

Nejprodávanější, nejlevnější, v akci. V kategorii Věšáky najdete produkty od 99 Kč až po 6499 Kč. Mezi nejprodávanější patří Věšákový panel Spot, pískový dub a Nástěnný věšákový panel Spice, leskle bílý. Dobré recenze má Věšákový panel Askon, tmavý beton. V nestranných žebříčcích, testech, porovnání a diskusích vede Stojací věšák s poličkami Hanson, dub/černý. Vyberte si kvalitní produkty z kategorie Věšáky. Pokud najdete jinde levněji, než v našem katalogu, napište nám komentář.

Nástěnný věšák Hanna 3

Vtipný nástěnný věšák z kovu imituje staré vodovodní kohoutky - zaujme na pohled a bude originálním a praktickým prvkem v mladistvě zařízeném interieru. Využití nejen v předsíni.

Předsíňový stojací věšák Leander

Předsíňový stojací věšák v kombinaci antracitového kovu a černého sklad skvěle doplní moderní prostor nejen v předsíni. Kromě háčků na kabáty a bundy můžete využít stojan na deštníky v dolní části.

Stojací věšák Micki

Elegantní stojací věšák na stabilním podstavci má kovovou konstrukci a celkem 17 háků pro zavěšení oblečení, tašek nebo deštníku. V kombinaci chromového lesku a bílé barvy.

Nástěnný věšák Yukon, kov/mango

Nástěnný věšák má panel z mangového dřeva a černou kovovu konstrukci s 10 háčky pro přehledné zavěšení kabátů, tašek, šátků nebo třeba zimní čepice. Nejenže prakticky poslouží, ale zároveň zútulní...

Nástěnná police s tyčí Birmingham

Nástěnná police s šatní tyčí je vyrobena z černého kovu a skvěle se hodí nejen do předsíně. Polici na kovové konstrukci můžete využít i jako klasický regál v jakékoliv místnosti. Na dolní tyč...

Nástěnný věšák s policí Birmingham

Nástěnný věšák s odkládací policí je vyroben z černého kovu a skvěle se hodí nejen do předsíně. Na 5 závěsných háčků můžete věšet kabáty, bundy nebo kabelky. Na horní poličku snadno odložíte další...

Nástěnný věšák Puls, černý

Nástěnný věšák v černém provedení se bude hodit do moderního prostoru předsíně nebo i koupelny. Obsahuje 10 závěsných háčků pro odkládání ošacení, drobných doplňků nebo ručníků.